Haber ve Duyurular

Amsterdam World of Coffee ziyaret ettik.

24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen Hostec by TUSİD fuarında Tecnocoffee by Nuova Simonelli standımızda profesyonel espresso makinelerimizi ve değirmenlerimizi ziyaretçilerimize tanıttık.

29.11-01.12.2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Sirha Fuarı’nda İtalyan kahveci Perferro ile ortak standımızda misafirlerimizi ağırladık. Katılımcılar Perferro’nun organik çekirdeklerini Nuova Simonelli Aurelia II ile deneme fırsatı buldular.

TECNOCOFFEE Ürünlerinde Çeşitler Artıyor.

 

 

 

 

 

 

3. Nesil Ekipmanlar, Çekirdek Kahve Siloları, Kurabiye Kavanozları, Blenderler, Buz Makineleri Eklendi.

TECNOCOFFEE Coffee Carnaval Ankara’da
TECNOCOFFEE, 12-13-14 Mayıs tarihlerinde Ankara Golf  Kulübünde gerçekleştirilecek olan Coffee Carnaval Reggae Session’a katılıyor.

TECNOCOFFEE Show room’da eğitimlere devam ediyoruz.

TECNOCOFFEE Sirha Fuarında
sirha-istanbul-logoTECNOCOFFEE, 24-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan SİRHA – İstanbul Fuarına katılıyor. Portföyündeki tüm TECNOCOFFEE ve Nuova SIMONELLI kahve makinelerini fuar sırasında sergileyecek olan firmamız farklı kahve çeşitlerini de misafirlerine sunacak.

Fuardaki mottomuz “Tek işimiz kahve makineleri…

TECNOCOFFEE internet sitesi hizmete girdi
technocoffee-co_TECNOCOFFEE internet sitesi hizmete girdi. Sitenin adresi şöyle :  https://tecnocoffee.com.tr/   .com.tr sitemizin de uzantısı olarak adresimizde yer alıyor.

İnternet sitemizin inşası önümüzdeki günlerde de sürerek sitenin içeriği daha da zenginleştirilecek

TECNOCOFFEE Satış Sonrası Eğitimi Yapıldı

logo-1 TECNOCOFFEE ve Nuova SIMONELLI markalı espresso kahve makineleri ve kahve değirmenlerinin servis sorunlarının tartışıldığı Servis Eğitim toplantısı 19 Ekim’de TECNOCOFFEE Showroom’unda yapıldı. Çok sayıda teknisyenin ve satış elemanının katıldığı eğitim Nuova SIMONELLI Bölge Teknik Müdürü Maurizio Galassi tarafından verildi.

TECNOCOFFEE Showroomu açıldı

showroomTECNOCOFFEE Showroom  4. Levent’te açıldı. TECNOCOFFEE ürünlerinin hemen tamamının yeraldığı  showroomda espresso kahve makinelerini test etmek de mümkün. Yeni showroomun adresi şöyle: Sultan Selim Mahallesi Turan Sokak No: 19 Levent-Kağıthane

TECNOCOFFEE ve Nuova Simonelli broşürleri yayınlandı. 

untitled-1  TECNOCOFFEE ve Nuova SIMONELLI’nin Türkiye’de TECNOCOFFEE garantisi altında satılacak ürünlerinin yer aldığı broşürler yayınlandı ve dağıtımına başlandı

Çerez Politikası | KVKK Aydınlatma Metni  | Kahve barı çözümlerimiz için tedarikçisi olduğumuz diğer markalar
¤